Ara

Pub Locale / Bornova - İzmir

Aynı ilçedeki diğer burgerler


Ad
:
Pub Locale
Telefon
:
-
Web Sitesi
E-Posta Adresi
Restoranın Türü
:
Pub
Çalışma Saatleri
:
11:00 - 22:00
Şubesi Var mı?
:
Hayır
Restoran Özellikleri
:
İnternette popüler olan şeyleri vakit kaybetmeden uygulama konusundaki cesaretleriyle kazanan genç girişimcilerin pub mönüleri Amerikan tarzı atıştırmalıklar ve yemeklerle dolu.
Fiyat Aralığı
:
12 TL - 48 TL
Yemek Puanı
:
Dekor Puanı
:
Servis Puanı
:
Denenen Burger Adı
:
Original Burger
Denenen Burger Puanı
:
Köftesi
:
Dana döş
Ne Eti
:
Yerli Dana
Hayvanın Neresinden
:
Döş, Kaburga
Kaç Gram
:
180
Nerede Pişiyor
:
Plate
Baharatlar Neler
:
Tuz, karabiber
Diğer Malzemeler
:
BBQ soslu karamelize soğan, burger peyniri, kornişon sos, rende patates
Tat
:
180 gr. köftenin pişirme derecesi sorulmadı ve orta pişmiş olarak geldi. Baharatlarında önce çıkan bir detay fark edemediğim gibi, genel olarak da sorunsuz bir köfteydi.
Notlar
:
Bornova’da, bir rezidans kompleksinin avlusunda yer alan mekan, Pizza Locale, Müdavim Pide, LKM Köfte gibi İzmir’de gününüzde popüler olmuş, yeni akım mekanların sahiplerinin yeni girişimi. Ekmeği: Yaptırdıkları ekmeklerinde No:7’de yaşanan kalıpta pişirmeden kaynaklı muffinleşme sorunu var. Asansörlük burger yapmış olmaları, ürünün form ve fonksiyon dengesini bozuyor. Ekmekte de lezzet olarak önde çıkan bir detay olmamakla birlikte bu yükseklik sorunu çözülürse hiç fena olmaz. Dolgu malzemeleri: Dizilimi kusurlu olan dolgu malzemelerinde dikkat çeken tek detay yine No: 7’nin burgerindrki rende patates eklentisiydi. BBQ spsu fazla kaçmış karamelize soğan bir de domatesin üzerine konulunca pek de keyifli bir lokma tatmadığımı belirtmem lazım. Özetle bence, mönüsüyle yakınındaki üniversite öğrencileri için çok keyifli bir alternatif olan mekanın, rafine damaklar ya da gurme burger arayanlar için aynı şekilde başarılı bir seçenek olmadığını söyleyebilirim. Uyarlama ürünler yerine özgün seçenekler sunacakları güne kadar kolay gelsin demekten başka bir şey gelmez elimden...
Puanlama
:


Yorum Yazın